1.JAKI JEST CEL BLOGA?

  • Co chcemy osiągnąć poprzez pisanie?

Cofnijmy się do rzeczywistości, która nas otacza. Mamy przed sobą grupę szarych, zapracowanych ludzi, dla których minuta czasu to ogrom szczęścia. Co widzimy dalej? Stres, lęk, myśli samobójcze, histerię. Wieczne ganianie za szczęściem, wiecznie myślenie o tym, co kiedyś będzie. O tym co było. O straconej pracy, miłości, o kimś, kto odszedł i nie wróci.

Większość blogów zaczyna się czymś w stylu… ,, Hej dzisiaj zjadłam płatki, potem zrobiłam siku, a następnie…”. Nasz jest zupełnie inny. Mamy przed sobą pustą przestrzeń, niewypełnioną miłością, smutkiem i modą. Te tematy będziemy poruszać bardzo rzadko. Chcę, aby ten blog, pomimo iż już przez te swoje trzy lata stał się kontrowersyjny wyróżniał się spośród innych blogów. Był własnym indywidualnym tworem. Nie ma jakiejść głównej tezy, na której bazuje blogową przestrzeń. Notki będą chaotyczne, jak moje myśli. Cel jest jeden – stworzyć blog inny niż wszystkie!

Co jakiś czas będzie notka opisująca ,,Problemy współczesnego świata” – poruszamy tam historię, które nas najbardziej gnębią, nurtują… bolą.

Klimat bloga raczej będzie sprzyjający. Piszę to co myślę, czasem z przekleństwami, czasem szczerze… bo taka jestem i nie mam ochoty owijać w bawełnę. Mamy na blogu różne sezony, nie tylko dlatego, aby łatwiej było się odnaleźć, ale każdy sezon ma jakieś swoje przesłanie, przykładowo sezon ,,Złowrogi Balonik” – ma na myśli mnie, czyli osobę, która nie potrafi postawić się światu i czuje się jak taka mała myszka wśród ogromnych szczurów (nie obrażając nikogo). Postaram się chociaż lekko nazwiązać tematyką do sezonu. Czasem minimalnie.

Tym razem wpisy często będą o mnie, o moich doświadczeniach, o doświadczeniach związanych z moim życiem, ale niekoniecznie o tym, czym zajmuje się na codzień, z kim się spotykam, bo to nudne i bez sensu. Będą to moje przemyślenia, w których czasem wplote coś od siebie.

  • Kim jest grupa docelowa?

A więc do kogo się zwraca nasz blog… czy są jakieś ograniczenia wiekowe. Otóż już wyjaśniam…

. Adresujemy to i do Pań, jak i do Panów. Na bloga wchodzicie z własną odpowiedzialnością, ponieważ nie ma on ograniczeń wiekowych, ale wpisy mogą posiadać przekleństwa i takie tam…

Więcej w Regulaminie :)

Jak już wspomniałam grupa docelowa, czyli nasi czytelnicy to głównie młodzież. Ale zapraszamy wszystkich chętnych do wspólnej lektury.

  • Czym się różni blog od innych?

Przede wszystkim nie jest to typowy blog. Nie dość, że posiadamy krótkometrażowe filmiki, wstawiane głównie w okresie letnim, jest to blog w którym można znaleźć dosłownie wszystko i wszystkich wartych ,,obgadania” w sposób humorystyczny. Jest śmiesznie, jest zabawnie, a nie o dupie marynie i przepisie na dżem. Bo to nudne… może i bywa chamsko, ale takie jest życie.

  • Historia bloga.

Na początku blog miał postać dosyć odmienną. Notki były numerowane, natomiast całość była o smutku, żalach świata i rozczarowaniach. Dopiero potem doświadczyłam, że wolicie czytać śmieszne rzeczy, niż jakieś wylewne smutki dnia codziennego. Blog założono dnia 11.07.2012 roku, natomiast swoją oficjalną działalność tworzy od 1.12.2012 r. Na początku nazwa ,,Zwykła Dziewczyna”, zastąpywała ,,Beatrycze”. Nazwa wirtyny bloga nie ma znaczenia, nazwa Beatrycze jest natomiast odniesieniem do bohaterki pewnego teledysku.

2 Komentarze

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.