Nowy sezon – Wesoła Stokrotka!

Witam Was serdecznie. Dzisiaj notka ,,na marginesie”, czyli o dupie marynie i marmoladzie. Lekkie podsumowanie! Podsumowania są fajne. Dzisiaj bez suchara, bez obrazka… inaczej…

Ze względu, że już całkiem niedługo, odwiedzi nas wiosna, to nowy wpis trochę będzie do tego nawiązywał. A jak wiecie, albo nie, stokrotka to moja ulubiona roślinka, wręcz ocieka zajebistością. Jak ja.

Ale teraz krótkie podsumowanie poprzedniego sezonu, ,,Złowrogi Balonik”…

Ten sezon miał nam ukazać to, że dużo z nas jest takich malutkich, jak ten Stuart w jednej z notek z tej serii… że nie możemy sobie czasem poradzić, że ludzie nie traktują nas poważnie, bo nawet jak się złościmy <czego robić nie umiemy> to wygląda to jak zła mysz w kreskówce. A o darciu się już w ogóle nie ma mowy. Tak ma wiele z nas i o tym był ten sezon.

W zeszłym sezonie było o nienawiści do urodzin, w problemach współczesnego świata mówiliśmy o samotności, której chyba każdy taki Balonik doświadczył, bo weź bądź zły na ludzi, którzy niby są Twoimi przyjaciółmi… niby… było o naszych charakterach, bo ten sezon miał się opierać głównie na tym aby wyszukać samego siebie, I wiele wiele innych.

Mam nadzieję, że trochę udało mi się poruszyć temat tego Złowrogiego Balonika, który może nie dosłownie, ale miał pokazać, że ludzie takiego i mojego pokroju, też muszą nauczyć się być silni i niezależni, co do łatwych rzeczy nie należy.

A co będzie w nowym sezonie???

Nowy sezon zwać się będzie ,,Wesoła Stokrotka” a jego mottem przewodnim będzie budzenie się do życia! Jak to wiosną bywa!

A notki jakie mam w planach będą między innymi o zmianach, o dietach, trochę o moim hobby, jakim jest rysowanie, o grach planszowych, wypadach na rowery i tak dalej…

Będzie o korzystaniu z życia i budzeniu się do niego, niczym stokrotka na wiosnę… i nie chodzi wcale o sklep. A nowością będzie to, że czasem wstawie jakiś krótkometrażowy filmik.

Do napisania! Pozdrawiam -> Beatrycze.

1 Komentarz

  1. Wszystko budzi się do życia! Cieszę się, że tylu ludzi postanawia budzić się razem z przyrodą; stawiają sobie cele, podejmują nowe wyzwania, a ich wszystkie notki, filmy, fotografie są bardzo inspirujące i motywujące! :p Uwielbiam tę porę.

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.